image

VI Otwarte Mistrzostwa w Pol’and’Rock: Gra Planszowa

Witajcie, Gracze Pol’and’Rock!! Przesuwamy plansze, unosimy kafle, bo ruszają VI Otwarte Mistrzostwa Pol’and’Rock: Gra Planszowa! Ten wyjątkowy turniej towarzyszy 32. Finale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a my serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w tej pasjonującej rozgrywce. Zawody mają charakter ogólnopolski, a eliminacje regionalne trwają aż do 26 stycznia w 13 różnych lokalizacjach. Dołączcie do naszej […]
Autor:PHALANX
12/01/2024
3 min. czytania

VI Otwarte Mistrzostwa w Pol’and’Rock: Gra Planszowa

Witajcie, Gracze Pol’and’Rock!!

Przesuwamy plansze, unosimy kafle, bo ruszają VI Otwarte Mistrzostwa Pol’and’Rock: Gra Planszowa! Ten wyjątkowy turniej towarzyszy 32. Finale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a my serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w tej pasjonującej rozgrywce. Zawody mają charakter ogólnopolski, a eliminacje regionalne trwają aż do 26 stycznia w 13 różnych lokalizacjach.

Dołączcie do naszej społeczności w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Zielonej Górze, Katowicach i Gliwicach. Każde z tych miejsc to okazja do poznania zasad gry oraz rywalizacji o awans do Mistrzostw Polski podczas Finału WOŚP, odbywającego się 28 stycznia 2024 roku.

Poniżej znajdziecie listę miejsc, gdzie możecie wziąć udział w Mistrzostwach Regionalnych:

Opole: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu, ul. Minorytów 4, 45-017 Opole

Wrocław: Awarja Prądu, ul. Szczytnicka 28, 50-382 Wrocław

Poznań: Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”, ul. Kaliska 22a/23, 61-131 Poznań

Trójmiasto: Igranie w Lochu, ul. Świętojańska 63, 81-391 Gdynia

Lublin: Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka, Idziego Radziszewskiego 16, 20-031 Lublin

Warszawa:

Kawadzieścia, ul. Bagatela 11, 00-585 Warszawa

Punkt Zwycięstwa sp. z o.o., Władysława Jagiełły 15 lok. 10, 02-496 Warszawa

Łódź: Goblin, ul. Wschodnia 74, 90-266 Łódź

Kraków:

Boardowa, ul. Topolowa 52/2, 31-506 Kraków

Hex, Dwernickiego 5 lok. 10, 31-530 Kraków

Katowice: Ludiversum, ul. Kamienna 7/1, 40-067 Katowice

Gliwice: Hearts Pub, ul. Franciszkańska 23 lok. 8, 44-100 Gliwice

Zielona Góra: Zielonogórski Klub Fantastyki „Ad Astra”, ul. Fabryczna 13B, 65-410 Zielona Góra

Czym jest Pol’and’Rock: Gra Planszowa?

To niezapomniane doświadczenie, przenoszące Was w serce festiwalu tętniącego wolnością, pokojem, miłością i przyjaźnią. Stwórzcie unikatową planszę, korzystając z modularnych kafli z kultowymi Miejscówkami, przemieszczajcie się po terenie festiwalu Pol’and’Rock, wykonujcie różnorodne akcje, gromadźcie Gości i zdobywajcie Wspomnienia! Kto z Was stworzy najpiękniejszą historię?

Rozgrywka jest podzielona na rundy, podczas których każdy z Was podejmuje swoje decyzje. Zaczynając od pierwszego gracza, każdy z Was wykonuje do trzech akcji w jednej rundzie. Po zakończeniu tury pierwszego gracza, ruch przechodzi do gracza po lewej stronie, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Gdy wszyscy gracze rozegrają swoje tury, runda się kończy, a my przechodzimy do następnej.

Ale to nie wszystko! 

Wśród nagród dla każdego Mistrza Regionu znalazły się gry planszowe Red Rising, upominki od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz przepustka do kolejnych etapów Mistrzostw! Tak więc, oprócz wspaniałej frajdy z gry, czekają na Was atrakcyjne upominki i szansa na jeszcze większą rozgrywkę na kolejnych etapach turnieju.

Do zobaczenia na planszy Pol’and’Rocka! Niech zwycięży ta najpiękniejsza historia!

Udostępnij