image

Ekspedycyje – Nowe karty

Chcielibyśmy podziękować za Waszą cierpliwość w związku z Ekspedycyjami. Z pełnym zaangażowaniem przeanalizowaliśmy komponenty gry, śledziliśmy Wasze wpisy, zgłoszenia oraz uwagi, wskazujące niedoskonałości w tłumaczeniu i redakcji. Przyznajemy, że sytuacja ta wymagała od nas pewnego czasu, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki i znaleźć właściwe rozwiązania. W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować, że jako pierwsze doraźne […]
Autor:PHALANX
07/11/2023
1 min. czytania

Ekspedycyje – Nowe karty

Chcielibyśmy podziękować za Waszą cierpliwość w związku z Ekspedycyjami.

Z pełnym zaangażowaniem przeanalizowaliśmy komponenty gry, śledziliśmy Wasze wpisy, zgłoszenia oraz uwagi, wskazujące niedoskonałości w tłumaczeniu i redakcji. Przyznajemy, że sytuacja ta wymagała od nas pewnego czasu, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki i znaleźć właściwe rozwiązania.

W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować, że jako pierwsze doraźne rozwiązanie planujemy opublikowanie poprawionych kart oraz erraty (z nową wersją instrukcji) w formie cyfrowej, abyście mogli od razu samodzielnie wydrukować i porównać wprowadzone zmiany (plik z wypunktowaniem także jest w przygotowaniu).

Kolejnym etapem będzie dodrukowanie zestawu kart – poprawionych i częściowo przetłumaczonych na nowo. Będą one dostępne w drugim kwartale 2024 roku. Ten termin wynika z konieczności druku w tej samej drukarni (w Chinach), aby zachować spójność kolorystyczną i jakościową. Prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt pod adresem customercare@phalanxgames.co.uk (w języku polskim), abyśmy mogli dopisać Was na listę oczekujących na wysyłkę poprawionych kart.

Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla Waszego zaangażowania i serdecznie dziękujemy za wszelkie materiały, sugestie oraz wskazania miejsc, które wymagały poprawy. Pragniemy podkreślić, że cała sytuacja wynikła z napiętego harmonogramu polonizacji oraz ograniczonego czasu, jaki mieliśmy na przygotowanie pierwszej międzynarodowej edycji gry.

Jeszcze raz dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,

Zespół PHALANX

Udostępnij