FAQ

Zapoznaj się z najważniejszymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi naszych gier, wydawnictwa, zwrotów i innych istotnych kwestii.

Najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi

Sprawdź listę pytań i odpowiedzi na najważniejsze tematy związane z naszymi grami i wydawnictwem. Jeśli masz inne pytanie, którego nie ma na liście, skontaktuj się z nami, dane znajdziesz na stronie Kontakt.

Jeżeli w Twojej grze brakuje komponentu, proszę skorzystaj z formularza kontaktowego (w sekcji Kontakt), napisz nam czego konkretnie brakuje, a my niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą i wyślemy do Ciebie zaginiony element najszybciej jak to tylko możliwe.

Proszę, przygotuj odpowiednie pliki, abyśmy mogli zapoznać się z Twoim projektem. Instrukcja, materiał wideo o rozgrywce i zasadach, a także informacje o testach i pomyśle to minimalne oczekiwania.

Staramy się sprawdzać wszystkie nadesłane projekty, ale zastrzegamy, że odezwiemy się wyłącznie do wybranych.

Proszę, wykorzystaj system wyszukiwania do odnalezienia wydanej przez nas gry. Następnie sprawdź, czy znajduje się na podstronie gry sekcja pliki. Jeżeli tak, odnajdziesz w niej instrukcje, karty pomocy, scenariusze i inne cyfrowe materiały do gry.